Apartament, 2+1+2

39 900 EUR

Shitet nga: mariglen 13 Jan 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 2+1+2, ne Kamëz. Apartamenti ndodhet në një pallat I cili është në rrugën kryesor, ka pranë gjimnazin “Ibrahim Rugova”, dhe ndodhet vetëm 5 min nga qendra e Kamzës.
Apartament ka siperfaqe 106m2 bruto ku prej ti cilave 90m2 neto. Ndodhet në katin e 5-të, dhe është I organizuar me sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Për me shumë informacion na kontaktoni!
mariglen
0694020077
Leaflet
Në fillim