Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 10:06

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, RRUGA E ELBASANIT

EUR

Publikuar: Qer 29 10:06
Shikime: 300
Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Xibrak, Rruga Viena

Informacion i pergjithshem:
Siperfaqja Totale: 128.3 m2
Kati 5, teknik

Organizohet ne:
Ambient Ndenjie
Ambient Gatimi
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Ballkon

Te dhena te tjera:
Ndertim i Ri
Faze Strukture
Lokacion favorizues dhe strategjik
Kubature e rregullt

Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Genti Sholla

Prona juaj prioriteti yne!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione