APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE YZBERISHT!

69 000 EUR

Shitet nga: Ergi 25 Shk 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament ne shitje 2+1+2 me siperfaqe totale 104 m2 dhe 90 m2 neto ne Yzberisht.
Ndodhet ne katin e 7-te banim ne nje pallat 8 katesh me 2 ashensor dhe shume mire i administruar.
Organizohet me 1 sallon te madh me 1 kuzhin, 2 dhoma gjumi ku ajo matimoriale eshte me nje tualet brenda, 2 tualete, 2 ballkon.
Orientimi veri-perendim. Shitet i mobiluar.
Disponon certifikate pronesie.
Leaflet
Në fillim