Apartament 1+1 tek globe

270 EUR

Shitet nga: Ergi 27 Jan 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament me qira 1+1 afer qendres Globe. Jepet totalisht i mobiluar dhe eshte i organizuar ne menyre te tille qe te krijon goxha hapesire . Zona te ofron mjaft fasilitete.
Leaflet
Në fillim