Apartament 1+1 rezidenca sunrise teg

1 100 EUR

Shitet nga: rigels 02 Qer 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 1+1 nje Kompleks te ri Vilash dhe pallatesh ne nje zone qe eshte ne zhvillim ne mes te ajrit te paster larg zhurmave te qytetit prane Qendres Tregtare Teg.Kompleksi eshte ndertuar me te gjitha kushtet bashkekohore dhe ofron te gjitha sherbimet , siguri , administrim , fushe basketbolli, palester, pishine etj .
Ndertimert jane shume cilesore dhe jane zbatuar te gjitha standartet bashkekohore dhe disponojne dokumentacion te rregullt.
Leaflet
Në fillim