APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE MISTO MAME

Shitet nga: shop Sot 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rruga Besim Alla
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Tiranë
Apartament 1+1 ne Misto Mame . Organizohet nga 1 dhome ndenje te madhe bashke me kuzhinen , 1 dhome gjumi , 1 ballkon dhe 1 tualet . Apartamenti ndodhet ne kat te 3 banimi . Eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor . Ka nje siperfaqe totale prej 98 m/2 dhe 85 m/2 te brendshme .

Per me shume informacion : 0693040629
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim