Apartament 1+1 ne Tirane

52 000 EUR

Shitet nga: senato Sot 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
astir
Sipërfaqe
72 m2
Komuna
Tiranë
Shiter apartamenti 1+1 me siperfaqe 72m2 ne katin e 5 te nje pallati te ri me punime teper cilesore ne zonen e Astirit e ndodhur 200metra larg Viles L, ne nje zone me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetes optimale.
Apartamenti ka hapsir te bollshme dhe nje planimetri teper te bukur qe rrall here e gjejme neper pallatet e reja e ndare ne 1 sallon+ambjent gatimi me vete, 1 dhome gjumi, 1 ballkon i bollshem, dhe 1 banjo me ajrosje naturale, eshte i investuar totalisht me punime cilesore nga vet pronar, shitet dhe i mobiluar ne gjendjen momentale me mobilim modene dhe teper cilesor.
Cmimi: 52000euro i pamobiluar
Cmimi: 57000euro i mobiluar.
cel 0694533843
senato
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Leaflet
Në fillim