Apartament 1+1 82m2 Unaza e Re -- 50,000 €

50 000 EUR

Shitet nga: Mardalena 18 Qer 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet Apartament 1+1 82 m2 50000Euro ne zonen e Astirit prane Vila L .Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me punime cilesore.Eshte i organizuar ne nje koridor shperndares ,nje sallon ndenje +kuzhina ,nje dhome gjumi,nje ballkon dhe nje tualet.Ka orientim jug-perendim dhe ndricim natyral gjate gjithe dites.
Mardalena
0697554622
Leaflet
Në fillim