Apartament 1+1 74m2 Komuna e Parisit -- 67,500 €

67 500 EUR

Shitet nga: Mardalena 19 Qer 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Shitet apartamenti 1+1 tek Komuna e Parisit 67500 euro! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri tek Komuna e Parisit fare prane qendres Kristal. Ka nje hapsire prej 74m2, te organizuar ne nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe 1 korridor shperndares. Ka ndricim te mire natyral si dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Mardalena
0697554622
Leaflet
Në fillim