Apartame ne shitje te kumuna e parisit

Shitet nga: Imobilare. Dje 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Tiranë
Alartament 2+1ne shitje te komuna e parisit.apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi dy dhoma gjumi ,dy banna njera me ndricim natyral ,dy ballkone ,dhe ndodhet ne katin e tret banimi dhe ka pamje nga rruga kryesore .Disponon cerfitikat te rregullet pronesije.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim