Apart106m2 TR(astiri)nderrohet me apartament DR

70 000 EUR

Shitet nga: Apartament 25 Mar 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartament i sapo mbaruar 106m2.pallat shume cilesor
2dhoma gjumi 1 prej dhomave me banjo
Sallon,2 ballkone dhe 2 banjo.kati i 7banimi me ashensor cilesor.apartamenti ka disa element ekstra nga ato qe ka ofruar firma.ngrohje qendrore
Nderohet me apartament ne Durres(jo plazh)
Vendodhja mbi kafe "Terminal" perbri kafe "Urban" rruga ku futesh te Tirana bank(kafe Univers,artisti)momentalisht eshte i dhen me qera 220mij ne muaj(pa mobilim)dokumenta te rregullta.gati per certetfikat pronesie
...flm
Apartament
0694322210
Leaflet
Në fillim