1+1 i kompletuar

Shitet nga: Jumbo Dje 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR   40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: rruga kastriotet
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Tiranë
1+1, 55m2,ne katin e 4 ,eshte i kompletuar .
ap ndodhet tek casa italia rruges per shkoder ku planifikohet te ndertohet stacioni i madh i autobuzave .pallati ndodhet ngjitur me kastratin ,eshte i vecuar nga grumbulli i pallateve te tjera gje qe e ben te kete hapsira te bollshme per parkim.Stacioni i autobuzave eshte 2 minuta nga pallati dhe nuk pret me shume se 2 min pasi mbulohet nga 2 lija autobuzi qe operojne nga 5am deri ne 12 te nates dhe je ne tirane per 5-10 minuta .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim