SHITET

Shitet nga: Century 21 Adore 26 Jan 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Fresk
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Tepelenë
Shitet apartament 3+1 ne fresk, me siperfaqe 110m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti organizohet nga nje dhome ndenje, kuzhina, dy dhoma gjumi, nje korridor dhe ballkoni. Zona ku ndodhet eshte nje zone e qete dhe ka akses shume te lehte ne rruget kryesore. Per me shume informacion na kontaktoni ne: 0672044486
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim