SHITET SHTEPIA

Shitet nga: Altin 25 Maj 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: PRANE MOBILERI ARDENO
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Tepelenë
SHTEPIA ESHTE E PAJISUR ME TE GJITHA DOKUMENTAT ME UJE DHE DRITA 24 ORE SHTEPIA NDODHET PRANE MOBILERI ARDENO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim