Shitet nje apartament 2+1 me organizim perfekt

Shitet nga: ARLO 10 Gush 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Tepelenë
Ne zonen me te kerkuar te Qytetit te Tepelenes prane Postes. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe disponon dokument te plote Hipotekor si edhe orientohet nga lindja.Siperfaqe 93m2 reale. • Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes •Kuzhina •2 dhoma gjumi • Tualeti •Ballkoni • I investuar • Kubature e rregullt • Punime cilesore . Apartamenti eshte i rinovuar nga fillimi dhe mobiluar.
Mirepresim persona vertet te interesuar dhe telefonata serioze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim