SHITET Apartament 2+1 ne Tepelene

Shitet nga: josif 27 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Tepelenë
Shitet Apartamenti 2+1, i mobiluar (opsionale) , arreduar me kushtet bashkekohore dhe me cmim te arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim