Shiten dy super apartamente ne Tepelene

Shitet nga: Ramo 07 Tet 01:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Tepelenë
Shiten dy super apartamente ne Tepelene ne pallat te ri te sapo perfunduar, me parametrat me te fundit, me ashensor, dhe me shume drite, apartamenti 1 eshte 85meter katror 1+1 me 3ballkone dhe tualet me dritare dhe super pamje, ne katin e 5banim, cmimi 35mije€, mundesi nderrimi ose me qera 200€ ne muaj. Apartamenti dyte eshte ne katin e 4banim, 94metra, 2+1, super pamje. Punime shume cilesore, cmimi 40mije€, jepet me qera 250€ ne muaj, mundesi nderrimi. Cel: 0693384444
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim