Apartament 2+1 ne Tepelene

Shitet nga: alb-land imobiliare 14 Dhj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Tepelenë
Shitet Apartament 2+1.
Adresa: Memaliaj, Tepelenë.

Prona ndodhet në katin e tretë të një pallati katër katësh në rrugën Qazim Hasani në qytetin e Memaliajt, Gjirokastër. Apartamenti ka dy dhoma, banjo dhe guzhinë.

Kodi: 0165
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim