Apartament 2+1 , i rregulluar

Shitet nga: Marjana 10 Pri 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ne qender te Memaliajt
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Tepelenë
Apartamenti ndodhet ne Qender te qytetit, i rikonstruktuar teresisht .ka ballkon dhe dhome gatimi , kati i 2 , ka hapesire parkimi dhe gjithashtu posedon nje bace perpara pallatit qe.mund te shfrytezohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim