Apartament 1+1

Shitet nga: alika 21 Qer 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Tepelenë
shes apartament dy dhoma,aneks,korridor,banje dhe ballkon ne pallat te vjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim