Apartament 1+1 ne Tepelene

Shitet nga: Ylli 28 Tet 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Tepelenë
Shes apartament ne katin e trete te nje pallati me 5 kate. Apartamenti ka dhome ndenje me aneks, dhome gjumi, ballkon,korridor dhe banje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim