Shitet Apartament prej 100 m2 ne Shkoder kati 2..

0 LEK

Shitet nga: pjerin 06 Pri 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkodër
Shes nje apartament me dy dhoma gjumi,dhe guzhin me aneks ,me dy banjo dhe me balkon. Ndodhet te pallatet e reja te pazari me shumice afer kompleksit uraj ose afer ku po ndertohet gjykata e re dhe prokororia e re.
Leaflet
Në fillim