Published: Qer 12 2020 04:36

Shitet vile 2 kate te ne Velipoje te Rruga Nr 2

EUR

Published: Qer 12 04:36
Views: 15
Shitet vile 2 kate me siperfaqe toke 285 meter dhe siperfaqe ndertimi 233 meter secili kate ka siperfaqe ndertimi 131,5 meter.Shtepia disponon dekumentacion te rregullt dhe mund shitet edhe njeri kate vtem sipas zgjedhjes tuaj.Cmimi 260000 Euro per te gjithe shtepin dhe 130000 Euro njeri kate.Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne cel 00355672860183 ose ne adresen Bulevardi Skenderbeg Agjensi Imobiliare Vizion.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
15

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information