Shitet apartament sp 79 m2

79 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Cityhome 22 Sht 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkodër
CITYHOME ka per te shitur aprtament sp 79 m2. Apartamenti ndodhet ne Resortin Grand Europa. Velipoje.
Cmimi 79.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com
Leaflet
Në fillim