Shitet apartament sp 130 m2

60 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Cityhome 08 Tet 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkodër
CITYHOME ka per te shitur apartament sip 130 m2. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit te shkodres.
Cmimi 60.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0683216168
0682052992

cityhome.al@gmail.com
Leaflet
Në fillim