Shitet apartament sp 100 m2

60 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Cityhome 08 Tet 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkodër
CITYHOME ka per te shitur apartament sip 100 m2.
Adresa: Parruce .Shkoder.
cmimI 60.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0683216168
0682052992

cityhome.al@gmail.com
Leaflet
Në fillim