Shitet 2+1 kati 3 te Kinema Milenium 101.4 meter

65 000 EUR

75 000 EUR

Shitet nga: AGJENSI IMOBILIARE VIZION 15 Jan 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Shkodër
Shitet 2+1 kati 3 me siperfaqe 101.4 meter te Kinema Milenium 65000 Euro.Hyrja ka balkon,vernde dhe mund te behet edhe 3+1.Per cdo informacion mund te na kontaktonine cel 00355672860183 ose ne adresen Bulevrdi Skenderbeg Agjensi Imobiliare Vizion
AGJENSI IMOBILIARE VIZION
00355672860183
Leaflet
Në fillim