Publikuar: Jan 15 2021 08:20

Shitet 2+1 Ish Dega Brendeshme 75 m kati 2

EUR

EUR
Publikuar: Jan 15 08:20
Shikime: 15
Shitet 2+1 Ish Dega Brendeshme 80 m kati 2,Shtepia ka sistem ngrohje dhe eshte bashkohore,cmimi 80000 euro.Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne cel 0672860183 ose ne adresen Bulevrdi Skenderbeg Agjensi Imobiliare Vizion prane DHL.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
15

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione