Pallat 2+1ne shitje ne Shkoder

1 EUR

Shitet nga: Arben Kraja 01 Gush 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkodër
Apartament per shitje ne lagjen Tepe tek _"-Ish Fusha e Druve" .Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues .Banesa perbehet nga 2+1 Koridor ,Tualet  dhe Balkon .Organizimi i dhomave eshte shume i mire dhe i pershtatshem per te banuar ,cmimi eshte i arsyeshem...
Arben Kraja
Leaflet
Në fillim