Nderrohet hyrje ne perash me hyrje ne sarreq

42 000 EUR

Shitet nga: Aaa 08 Shk 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkodër
Nderroj hymje pallati kati i 4 ne perash pallat 5 katesh tek rrugica e koplikve i rikonstruktuar me dy dhoma gjumi guzhine aneks ballkon dhe banjo e restauruar krejtesisht.
Nderrohet me hyrje me te njejten siperfaqe nga rrethrrutullimi i ish deges tek kinema millenium dhe nga rrethrrotullimi i ish deges tek kisha e madhe dhe nga rrethrrotullimi i ish deges tek shkolla miqesia.
Shteipia disponon te gjitha dokumentacionet dhe tapi te rregullt.
Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit.
Aaa
  Online
0682041624
Leaflet
Në fillim