Apartament sp 72 ne Shkoder

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Cityhome 08 Tet 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bulevardi Skenderbeu
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Shkodër
CITYHOME ka per te shitur apartament sp 72 m2.
Adresa:Bulevardi Skenderbeu. Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim