Apartament sip 108 m2 ne Shkoder

76 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Cityhome 08 Tet 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkodër
Cityhome ka per te shitur apartament sip 108 m2. Apartamenti eshte i mobliuar dhe ndodhet afer pedonales Shkoder.
Adresa: Rr. Kordinal Mikel Koliqi. Shkoder


KONTAKT CITYHOME

Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder

Tel 0683216168

cityhome.al@gmail.com
Leaflet
Në fillim