Shitet Papafingo me pamje nga deti

92 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 11:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Okazion Shitet Apartament i mobiluar 80 m2 55 000 EUR
Shitet apartament 1+1 i mobiluar 50 000 EUR
Apartament 2+1 ne Sarande 70 000 EUR
Apartament 1+1 ne shitje Sarande 39 000 EUR
Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e fundit ne nje zone te preferuar nga turistet dhe vandasit ka nje siperfaqe totale prej 87 m2 dhe perbehet nga 1 dhome gjumi,1 guzhine te perbashket me sallon,1 tualet dhe 1 ballkon.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per mje vizite te prona.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente ne shitje dhe Qera Vila Troje Asistence
Visit our store page
Sarande Show on the map
0699238033
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament 2+1 me pamje nga deti 65 000 EUR
Shitet Truall ne Ksamil 230 000 EUR
Shitet shtepi private ne Ksamil 150 000 EUR
Shitet apartament 1+1 ne Sarande 64 000 EUR
Në fillim