Shitet papafingo me pamje Fantastike

360 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 10:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet apartament 2+1 106m2 85 000 EUR
  Apartament 2+1 ne qender te Sarandes 83 000 EUR
Shitet apartament 1+1 30 000 EUR
Shitet hotel okazion ne Sarande 660 000 EUR
Zyra jonë ofron papafingo të shkëlqyer, Vija e pare me pamje panoramike dhe të bukur të detit në një zonë të preferuar të Sarandës. I mobiluar me te gjitha kushtet.Eshte i organizuar ne : 6 ballkone të mëdha , 3 dhoma gjumi të mëdha, 4 tualeta, sallon modern me mobilje cilesore dhe oxhak, penthouse ndodhet në rrugën butrinti,
2 minuta distance nga plazhi dhe prane cdo lloj sherbimi si: transport publik,restorante,bar,etj. Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite prona.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente,Troje,Vila,Qera,Asistence
Sarande
0699238033
bledar.mullai@gmail.com
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet apartament 2+1 ne Sarande 82 000 EUR
Shitet ndertese 2-kateshe  250 000 EUR
Dyqan+apartament ne Sarande 105 000 EUR
Sarande shitet apartament 1+1 100m larg bulevardit 61 000 EUR
Në fillim