Shitet papafingo 150m2 ne Sarande

90 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 11:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet Vile ne Sarande 350 000 EUR
Apartament 2+1 me pamje nga deti 70 000 EUR
Shitet Super Apartament me pamje ballore nga deti 129 000 EUR
Shitet truall 6000m2 me Hipoteke 50 000 EUR
Shitet papafingo me pamje ballore nga deti ne Sarande.Prona ka siperfaqe totale 150m2 dhe perbehet nga:1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tualet dhe nje verande te madhe.I perfshire ne cmime eshte dhe nje garazh.Na kontaktoni per me shume infomacione ose per nje vizite te prona.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente ne shitje dhe Qera Vila Troje Asistence
Visit our store page
Sarande Show on the map
0699238033
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Penthouse ne shitje me pamje nga Deti 230 000 EUR
Apartament ne Sarande 80 000 EUR
Papafingo ne shitje,Sarande 155 000 EUR
Shitet Truall ne Ksamil 230 000 EUR
Në fillim