Shitet Apartament/Papafingo 110 m+ GARAZH.

110 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Gentjan Ahmeti 04 Dhj 16:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Apartament 1+1 ne Sarande 66 000 EUR
PAPAFINGO 230/m Ne Qender.Me Hipoteke 200 000 EUR
Shitet Apartament 2+1 prane detit. 68 000 EUR
Apartament  2+1 ne Sarande 120 000 EUR
From
Store
Numri i dhomave
3
Adresa
Rruga e 5-te
Sipërfaqe
120 m2
Komuna
Sarandë
Shitet apartament ne rrugen e 5-t me siperfaqe totale 110 m2.Apartamenti ka pamje full nga deti.Apartamenti ka nje ndarje ne sallon sebashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualete,dhe ballkon me mjaft hapesire.Kati 7 me ashensor,vetem 3 hyrje ne kat.Ne cmim eshte i perfshire edhe nje garazh..Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni. Viber Whats Up +355692582610.
Gentjan Ahmeti

Lagjia nr 1,Rruga Butrinti
+355692582610
gentjansarande@yahoo.com
Leaflet
Apartament 2+1 me hipoteke 66 000 EUR
Shitet Apartament 2+1 .PAMJE NGA DETI 110 000 EUR
Apartament 1+1 ne Sarande 66 000 EUR
Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1. -
Në fillim