Shitet Apartament 2+1

68 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 10:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti 56 000 EUR
Apartament 2+1 ne Sarande 88 000 EUR
Shitet apartament 2+1 ne Sarande 64 000 EUR
Apartament 1+1 ne shitje Sarande 39 000 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Sarandë
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 112m2 dhe me pamje anesore nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ne nje zone te preferuar dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1sallon me guzhine te perbashket,1 tualet dhe 1 ballkon.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente,Troje,Vila,Qera,Asistence
Sarande
0699238033
bledar.mullai@gmail.com
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet 2+1 te Rr.5 55 000 EUR
Shitet ndertese per Hotel mbi Santa Quaranta 450 000 EUR
Shitet apartament 1+1 vija e pare 57 000 EUR
Shitet Penthouse me nje pamje fantastike nga deti 144 000 EUR
Në fillim