Publikuar: Maj 19 2022 04:59

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI

EUR

Publikuar: Maj 19 04:59
Shikime: 862
Apartamenti ndodhet ne katin e tretë të nje pallati te ri, kati 2 banim.

Apartamenti organizohet ne sallon bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Disponon hipotek dhe shitet I mobiluar si ne foto.

Per nje vizite ne prone kontaktoni
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione