Shitet apartament 1+1

30 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande 07 Dhj 10:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Papafingo fantastike ne Sarande+ 2 garazhe 235 000 EUR
SHITET APARTAMENT 1+1 47 000 EUR
Shitet apartament 1+1 me pamje ballore nga deti 56 000 EUR
Shitet Penthouse me nje pamje fantastike nga deti 144 000 EUR
Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 ka siperfaqe totale 55m2 dhe eshte i perbere nga:1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,tualet dhe 1 ballkon na kontaktoni per informacione te metejshme.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente,Troje,Vila,Qera,Asistence
Sarande
0699238033
bledar.mullai@gmail.com
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament 2+1 me pamje nga deti 65 000 EUR
Ndertese 3-kateshe ne Sarande 120 000 EUR
Godine 4 kateshe 185 000 EUR
Apartament 2+1  me pamje fantastike 150 000 EUR
Në fillim