Shitet apartament 1+1

48 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Sot 12:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet apartament 2+1 pamje ballore nga deti 104 000 EUR
Shitet Truall ne Ksamil 230 000 EUR
Shitet papafingo 150m2 ne Sarande 90 000 EUR
2+1 ne shitje me pamje nga deti 65 000 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Shitet apartament 1+1 48000 euro. Apartamenti eshte i organizuar ne :1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tualet dhe nje ballkon.Mos hezitoni te na kontaktoni per me teper informacion ose per nje vizite nga afer te prona.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente,Troje,Vila,Qera,Asistence
Sarande
0699238033
bledar.mullai@gmail.com
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet papafingo 150m2 ne Sarande 90 000 EUR
Shitet apartament 2+1 ne Sarande 79 000 EUR
Shitet toke ne Dhermi 300m larg detit 340 000 EUR
Papafingo fantastike ne Sarande 190 000 EUR
Në fillim