SHITET apartament 1+1 ne Sarande

32 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Roland Dje 14:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
SHITET ambjent biznesi perballe Inxh se Ndertimit 180 000 EUR
SHITET ndertese 3 kate ne Durres 320 000 EUR
SHITET apartament 1+1 tek Shkolla e Bashkuar 4 700 000 LEK
Bar tek Vasil Shanto 135 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Ne Sarande ne Lagjen 4 Koder SHITET apartament me siperfaqe 55 m2. Apartamenti shitet i mobiluar, ndodhet ne katin e dyte dhe perbehet nga korridori, 1 dhome gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, tualet dhe ballkon.
Disponon CERTIFIKATE PRONESIE.
Cmimi 32.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Roland
  Online
0684109062
Leaflet
SHITET Apartament 3+1 tek Rruga Bardhyl 88 000 EUR
Sere xhami dhe toke 12.500 m2 300 000 EUR
SHITET dyqan pasticeri prane Brrylit 270 000 EUR
Jepet me QERA dyqan perballe inxh. se ndertimit 1 000 EUR
Në fillim