Shitet Apartament 1+1 ne Sarande

77 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Sot 10:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament 2+1 ne shitje 60 000 EUR
Shitet apartament 1+1 vija e pare 75 000 EUR
Sarande,shitet papafingo vija e pare ne det 260 000 EUR
Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti 105 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Shitet Apartament vija e pare ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertese te re.Ka siperfaqe totale 69 m2. Prona eshte e organizuar ne: 1 dhome gjumi, 1 sallon me kuzhine te perbashket, 1 ballkon dhe 1 tualet.Kontaktoni me ne për informacion të mëtejshëm ose për një vizitë te prona.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente ne shitje dhe Qera Vila Troje Asistence
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Sarande Tregoje në hartë
0699238033
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet Garsoniere me pamje nga deti ne Sarande 48 000 EUR
Papafingo pamje fantastike ballore nga deti 200 000 EUR
Shitet apartament 2+1 ne Sarande 66 000 EUR
Apartament 1+1 i mobiluar pamje anesore 55 000€ 55 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione