Shitet apartament 1+1 ne Sarande

46 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 11:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament ne Sarande 45 000 EUR
Papafingo fantastike ne Sarande 190 000 EUR
  Apartament 2+1 ne qender te Sarandes 83 000 EUR
Shitet papafingo me pamje Fantastike 360 000 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Shitet apartament 1+1 ne rrugen Butrinti pak metra distance nga plazhi.Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te dhe ka siperfaqe totale 60m2.Eshte totalisht i mobiluar dhe eshte i perbere nga: 1 sallon me guzhine te perbashket,1 dhome gjumi,1 1 tualet dhe 1 ballkon.Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente ne shitje dhe Qera Vila Troje Asistence
Visit our store page
Sarande Show on the map
0699238033
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti 160 000 EUR
Shitet apartament 3+1 me 2 ballkone 65 000 EUR
Dyqan+apartament ne Sarande 105 000 EUR
Shitet Papafingo me pamje fantastike ne Sarande 175 000 EUR
Në fillim