Shitet apartament 1+1 me pamje anesore nga deti

48 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 11:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
SHITET APARTAMENT 1+1 47 000 EUR
Shitet apartament 1+1 48 000 EUR
Apartament 2+1 i mobiluar 50m larg plazhit 100 000 EUR
Apartament 1+1 ne shitje Sarande 39 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Shitet Apartament me pamje anesore nga deti ne rrugen Gjergj Araniti.Prona ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri,prane rruges kryesore.Ka nje siperfaqe totale prej 60 m2,eshte i organizuar nga 1 sallon dhe guzhine e perbashket,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 2 ballkone.Pallati eshte i ri i pajisur me ashensor,ka ndertim me cilesi te larte.Zona eshte e qete,e zhvilluar dhe shume e preferuar nga vendasit dhe te huajt.Prane mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente ne shitje dhe Qera Vila Troje Asistence
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Sarande Tregoje në hartë
0699238033
Real-Estate-Office.al Sarande
  Online
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet apartament 1+1 46 000 EUR
Shitet Garsoniere me pamje nga deti ne Sarande 48 000 EUR
Sarande,shitet papafingo vija e pare ne det 260 000 EUR
Shitet Apartament me pamje anesore nga deti 65 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione