Apartament 1+1+BLK Kati 1, 69 m²

67 821 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Eagles Estate 12 Sht 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Zona/Rruga : Rruga Butrinti

Per me shume informacione dhe foto vizitoni faqen:http://eaglesestate.com/sq/property/...arande/id-0230
Apartament per shitje me hipoteke ne Sarande 72m2, 67.821euro. Parkimi nuk perfshihet ne cmim.
Apartamenti eshte ne nje pozicion te favorshem. Apartamenti shitet bosh , por ne rast se klienti kerkon
Eagles Estate
355662567777
Leaflet
Në fillim