Apartament 1+1+BLK 69 m²

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Eagles Estate 12 Sht 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Zona/Rruga : Rruga Butrinti

Per me shume informacione dhe foto vizitoni faqen:http://eaglesestate.com/sq/property/sarande/id-0231
Apartament per shitje me hipoteke ne Sarande 69m2, 67.620euro. Parkimi nuk perfshihet ne cmim.
Apartamenti eshte ne nje pozicion te favorshem. Apartamenti shitet bosh , por ne rast se klienti kerkon dhe moblimin agjensia Eagles Estate se bashku me ekipin e arredimit do te beje mobilimin me nje cmim 12000-15000 euro
Eagles Estate
355662567777
Leaflet
Në fillim