Sarande,shitet papafingo vija e pare ne det

260 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Sot 10:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament 1+1 pamje ballore nga deti ndertim i ri 48 000 EUR
Apartament 1+1 45 000 EUR
Shtepi private ne Ksamil 165 000 EUR
Truall 600m2 per ndertim shtepie private 67 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Shitet papafingo ne rrugen Butrinti ne Sarande.Prona ndodhet ne katin e fundit te nje ndertese cilesore dhe ka pamje ballore nga deti.Ka nje siperfaqe totale prej 400m2 dhe eshteb e perbere nga 4 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,2 tualeta dhe 1 verande te madhe.Na kontaktoni per te organizuar viziten tuaj te prona ose pe cdo pyetje qe keni.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente ne shitje dhe Qera Vila Troje Asistence
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Sarande Tregoje në hartë
0699238033
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Truall me hipoteke per resort turistik 120 EUR
Shitet apartament 2+1 pamje ballore nga deti 104 000 EUR
Vile fantastike ne Dhermi 600 000 EUR
Shitet Apartament me pamje nga deti ne Sarande 64 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione