Sarande shitet apartament 1+1 100m larg bulevardit

61 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande 14 Dhj 10:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
  Apartament 2+1 ne qender te Sarandes 83 000 EUR
Shitet Penthouse me nje pamje fantastike nga deti 144 000 EUR
Shitet 2+1 ne Sarande 55 000 EUR
OKAZION shitet apartament 1+1 28000€ 28 000 EUR
Shitet apartament 1+1 ne Sarande apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi.Ka nje siperfaqe totale prej 77m2 dhe ndodhet ne nje zone te mirete qytetit afer cdo sherbimi qe ju nevojitet.Prona eshte e organizuar ne :
1 dhome gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 ballkon dhe 1 tualet.Jeni te mirepritur prane zyres real estate per nje vizite te prona ose per informacione te metejshme.
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente,Troje,Vila,Qera,Asistence
Sarande
0699238033
bledar.mullai@gmail.com
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet truall 6000m2 me Hipoteke 50 000 EUR
Shitet apartament 1+1 ne Sarande 64 000 EUR
Shitet hotel okazion ne Sarande 660 000 EUR
Apartament 1+1 ne shitje 45 000 EUR
Në fillim