Sarande,Shes 2+1 te mobiluar,80 m² (Rruga Butrinti)

67 000 EUR

Shitet nga: EURO ESTATE ALBANIA Sot 02:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Shitet Apartament 2+1 me sip 80m2 ne nje pallat te ri dhe super cilesore,me ashensore,
tek 1 Kompleks Rezidencial ne rrugen Butrinti.

Apartamenti eshte i perbere nga 1 sallon me gjithe guzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Cmimi:67.000 Euro.

Eshte e pajisur me hipoteke.
EURO ESTATE ALBANIA
  Online
0694030502
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione