Penthouse për shitje në Sarandë

270 000 LEK

Shitet nga: Eron Cumani 07 Jan 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Penthouse për shitje në Sarandë - Shqipëri
Ky apartament është ndërtuar në vitin 2015
Sipërfaqja e përgjithshme e banesës: 271 m / 2
Apartamenti ndodhet në katin e tetë
Vendndodhja e banesës në jug - lindje të ndërtesës.
(3) dhoma gjumi + një dhomë të gjallë - kuzhinë + (2) banjo + (2) ballkon + (verandë)
Dera e jashtme e blinduar
Ky apartament karakterizohet me cilësi më të lartë të elementeve përbërës si pllaka, dyer, dritare, materiale elektrike, hidraulik, sanitar.
Pllakat dhe dyert e brendshme përfshihen në çmimin e shitjes
Përparësitë e këtij apartamenti
Largësia nga deti rreth 150 metër
Apartamenti ndodhet 5 minuta nga qendra e qytetit
Pranë këtij apartamenti: parkim publik, restorante, supermarkete të ndryshme
Apartamenti ka pamje nga deti dhe qyteti
Ashensor në dispozicion në çdo moment
Ajo qe e dallon kete pallat nga te tjere eshte Standarti i larte ne elementeve te ndertimit . Sistem kapot , sistem termo izolues ndaj faktoreve : zhurme trafiku , ndaj te nxehtit , ndaj te ftohteit .
- =======================================
Ky apartament ndodhet 12 km larg plazheve të Ksamilit
Ky apartament ndodhet 15 km larg qytetit të lashtë të Butrintit..
Ky apartament ndodhet vetëm 60 minuta nga aeroporti i Korfuzit.
Nje mundesi shume e mire per ta aksesuar shpejt dhe gjate gjith vitit ,
========================================
Për të blerë apartamentin në total, janë këto detyrime. "" "" "" "" "
Mimi i apartamentit është 270000 € (euro)
Kontrata noteriale e blerjes - shitur 1000 euro
Regjistrimi i banesës në emrin e pronarit të ri 300 euro
Kontrata e furnizimit me energji elektrike dhe ujë 250 euro
Taksat vjetore e pasuris 100 euro në vit
Pagesa vjetore për mirëmbajtjen e banesës 100 euro në vit.
Apartamenti disponon certifikate pronesie .
========================================
.Shume apartamente te disponueshme për shitje në Sarandë, ne mund të sugjerojmë për ju.
Kërkesat tuaja për të blerë një apartament janë shumë të veçanta?
Ju nuk keni buxhet të mjaftueshëm?
Me konsulencën tonë, ju do të zgjidhni apartamentin që ju përshtatet.
Për një vizitë për këtë apartament dhe shumë të tjerë në dispozicion, ju mirëpresim
Mos hezitoni të na kontaktoni për çdo informacion shtesë.
================================================== =======
Kjo pronë menaxhohet ekskluzivisht nga:
Eron Cumani
Saranda invest property Agjensy
Leaflet
Në fillim